Paskolos be užstato internetu

paskolos be uzstatoPaskolos ir kreditai be užstato – tai vienas populiariausių sprendimų prireikus finansinės pagalbos. Savo svetainėje suteikiame galimybę peržvelgti tokias paskolas teikiančias bendroves su jų preliminariomis paskolų suteikimo sąlygomis.  Galimybė yra rinktis iš daugelio finansinių bendrovių, nuosekliai įvertinant pateiktas jų sąlygas, ir surasti kuo palankesnį sau skolinimosi variantą.

Paskola arba kreditas be užstato – tai finansinė paslauga, kada kreditų bendrovei už suteiktą paskolą nereikia jokių papildomų garantijų. Paprastai tariant, tai reiškia, kad galite kreiptis į skolintoją ir pasiskolinti pinigų iš jo su tam tikromis palūkanomis, net jei neturite ko įkeisti. Tokias paskolas dabar siūlo daugelis kreditų bendrovių. Neturint jums priklausančio turto arba nenorint rizikuoti jį užstatant, paskolos be užstato – tinkamas ir greitas variantas, kada atsiranda reikalas padengti nenumatytas išlaidas

Bendrovės, kurios teikia paskolas be užstato

Vartojimo paskolos
Refinansavimas
Paskolos verslui

Palūkanos

Nuo 6,41%

Suma

300 – 10000€

Terminas

12 – 60 mėn

Vartojimo paskolos
Auto ir verslo paskolos
Refinansavimas

Palūkanos

Nuo 4,9%

Suma

500 – 25000€

Terminas

3 – 84 mėn

Vartojimo paskolos
Auto ir paskolos remontui
Refinansavimas

Palūkanos

Nuo 4,9%

Suma

1000 – 15000€

Terminas

12 – 84 mėn

Vartojimo paskolos
Paskolos būsto remontui
Verslo ir auto paskolos

Palūkanos

Nuo 8%

Suma

300 – 19000€

Terminas

3 – 72 mėn

Vartojimo kreditai
Auto kreditai
Paskolos įkeičiant NT

Palūkanos

Nuo 3,67%

Suma

300 – 5000€

Terminas

3 – 72 mėn

Vartojimo paskolos
Paskolos automobiliui
Paskolos namų remontui

Palūkanos

Nuo 4,9%

Suma

300 – 15000€

Terminas

6 – 72 mėn

Vartojimo paskolos
Vartojimo kreditai
Greitos paskolos ir kreditai

Palūkanos

Nuo 8.97%

Suma

100 – 15000€

Terminas

12 – 84 mėn

Vartojimo paskolos
Auto paskolos ir namų remontui
Paskolų refinansavimas

Palūkanos

Nuo 4,9%

Suma

1000 – 10000€

Terminas

12 – 72 mėn

 

Dalis žmonių neturi savo nekilnojamojo ar kito, tinkančio finansų bendrovėms kaip užstatas, turto. Paskolų teikėjai, į tai atsižvelgdami, pagal galimybes žmonėms siūlo kuo racionalesnius ir paprasčiau įgyvendinamus finansinius įsipareigojimus – galimybę pasiskolinti be užstato. Tokie sprendimai padeda lanksčiau pasiekti reikiamo rezultato. Sprendimai, kurie išsprendžia pinigų trūkumą, suteikia galimybę sumokėti už pirkinius, atsiskaityti už brangias medicinines ir kitas panašias paslaugas

Šiai dienai nemaža dalis kreditų bendrovių klientams pateikia tokius finansinius sprendimus, kuriuose kiekvienam stengiamasi suteikti galimybę rasti kuo mažesnes palūkanas ir priimtinesnį grąžinimo terminą. Pagrindinis kreditų be užstato privalumas – tai greitas paskolos patvirtinimas ir mažesnis pateikiamų dokumentų kiekis. Tuo tarpu palūkanų dydis labai tiesiogiai priklauso nuo pasirinktų kreditorių ir jūsų asmeninio kredito reitingo.

Kas svarbu prieš gaunant paskolą

Palyginkite paskolų palūkanas

Nepaisant to, kokiam tikslui reikia paskolos, tikėtina, kad Jūs svarstysite apie tokią paskolą. Įprastai tokių paskolų vertė prasideda nuo kelių tūkstančių ir gali siekti keliasdešimt tūkstančių eurų. Tokios paskolos pasižymi fiksuotomis palūkanomis, o jų grąžinimo terminas dažniausiai būna 2-5 metai. Todėl jei svarstote, kaip gauti paskolą be užstato, visų pateiktų finansinių įžvalgų pagalba Jums turėtų būti lengviau atsakyti į šį klausimą

Žinodami, koks yra Jūsų asmeninis kredito reitingas, galėsite daug lengviau suprasti, kokios galėtų būti kreditų bendrovių Jums siūlomos paskolos internetu palūkanos. Jau minėjome, kad palūkanų dydis tiesiogiai priklauso nuo Jūsų kredito reitingo. Todėl žinodami visus tokius skaičius, galėsite žymiai lengviau suprasti, kokia kaina galėtų pasižymėti preliminarūs kreditorių Jums pateikiami paskolų pasiūlymai

Patikrinkite savo kredito reitingą

Ieškokite palankiausių pasiūlymų

Geras asmeninis kredito reitingas padidina Jūsų galimybes gauti norimo dydžio vartojamąją paskolą internetu. Todėl jei dar nežinote savo kredito reitingo, būtų pats metas juo pasidomėti. Nemanykite, kad informacija apie jūsų kredito reitingą yra prieinama tik oficialiems kreditoriams. Tokią informaciją galite sužinoti ir patys.

Mažesnis kredito reitingas yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Jūsų pasirinkti kreditoriai Jums gali pateikti neigiamą atsakymą. Kredito reitingas yra skirstomas į kelias kategorijas – puikų, gerą, vidutinį ir blogą kredito reitingą. Todėl jei Jūs sužinosite, kad Jūsų asmeninis kredito reitingas yra pernelyg žemas, pirmiausia pasistenkite imtis jo pagerinimui skirtų priemonių. Kruopštus paskolos pasirinkimo procesas gali padėti jums gerokai daugiau sutaupyti.

Niekuomet nesutikite su pirmuoju Jums pateiktu pasiūlymu. Jei Jūs suskubsite pasirašyti paskolos sutartį tinkamai neįvertinę visų Jums prieinamų galimybių, galite prašauti pro šalį, kiekvieną mėnesį mokėdami gerokai daugiau nei iš tikrųjų turėtumėte. Šiandieninės paskolų paieškos ir skirtingų pasiūlymų palyginimo galimybės yra gerokai patogesnės. Šiandien palyginti kreditorių ir tarpusavio skolinimo platformų pasiūlymus galite vos kelių mygtukų paspaudimu – tam tereikia pasinaudoti visiškai nemokamomis paskolų palyginimo platformomis.

Ieškodami paskolos, būtinai pasidomėkite, ką Jums galėtų pasiūlyti ne tik kredito bendrovės, tačiau ir komerciniai bankai bei kredito unijos. Vertėtų pasidairyti ir po tarpusavio skolinimo platformas, kuriose paskolos internetu yra suteikiamos žmonių. 

Jūsų mokumo vertinimas

Pasirinkę kreditorius, kurie iš pirmo žvilgsnio taiko palankesnes paskolų sąlygas, turėtumėte jų paprašyti įvertinti Jūsų mokumą. Tam kreditoriams reikės papildomos finansinės informacijos:
• Asmens tapatybės dokumento arba paso kopijos • Informacijos apie finansinius įsipareigojimus • Duomenų apie gaunamas oficialias pajamas • Darbovietės duomenų • Gyvenamosios vietos adreso, telefono numerio ir el. pašto adreso • Banko sąskaitos išrašo • Kitų duomenų.

Jūsų pateikta verslo, auto paskolos ar kitos paskolos paraiška gali būti atmesta dėl įvairių priežasčių. Kelios dažnai pasitaikančios priežastys yra:
• Pernelyg mažos pajamos • Per dideli finansiniai įsipareigojimai (siekiantys 40% visų gaunamų šeimos pajamų) • Per trumpa darbo patirtis paskutinėje darbovietėje • Per dažnas kreipimasis į kreditorius dėl paskolų • Kitos priežastys